Samanlı PerdePerdeci Samanlı

Yalova Perde; Dış Dünyadan evinize adım attığınız anda günün yoğun stres ve yorgunluk yükünü üzerinizden atıp tazelenmenizi sağlayacak kendinizi bambaşka bir ruh haline teslim edeceğiniz şık, zarif ve konforlu yaşam alanları için çalışmakta, Perde ve Dekorasyon alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden ve bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektörde perde çeşitlerimizi size kısaca tanıtacak olursak;

Salon perdeleri, oturma odası perdeleri, genç ve çocuk odası perdeleri, mutfak perdeleri, yatak odası perdeleri, ofis perdeleri, balon perde, stor perde, sahne perdeleri, ip perde, dikey perde, katlama perde, jaluzi perde ve zebra perde gibi pek çok model perde talebinizi karşılıyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. Firmamız; Taç Perde, Brillant perde, Brillife perde, Ottoman ve Home Art Perde Yalova bayisidir.

Etiketler: